Recenzja 15 najlepiej sprzedających się produktów do makijażu

Recenzja 15 najlepiej sprzedających się produktów do makijażu


Trinny London: recenzja 15 najlepiej sprzedających się produktów do makijażu

Czego można oczekiwać od Trinny London

Główną linią jest praktyczność — od wypełniające podkłady do korektory i najłatwiejsze do układania w stosy kolory, których można używać jako różu, balsamu do ust i cienia do powiek. Prosta, ale tak sprytna koncepcja, że ​​pozwala stworzyć niepowtarzalną paletę (bez tego fioletowego cienia do powiek w kąciku, którego wiedziałeś, że nigdy nie użyjesz).

Następnie mamy starannie zredagowaną kolekcję kosmetyki bazowe, które idealnie sprawdzą się na pracowite poranki i spokojne dni. Oryginalny, wyprzedany bohater, krem BFF, dołącza BFF Eye korektor i odżywczy BFF De-Stress, który łączy w sobie nawilżające właściwości serum z przezroczystym, rozjaśniającym kolorytem.

A w dni, kiedy potrzebujesz dodatkowej ochrony, wypróbuj BFF cały dzień. Zaprojektowany, aby zapewniać większe krycie niż oryginalny krem ​​BFF, skutecznie zakrywa zaczerwienienia i przebarwienia, przywracając jednocześnie najważniejszą barierę ochronną skóry.

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, Trinny również stawia na bezproblemowość. Bounce Back Moisturizer to niezawodny sposób na głębokie nawilżenie, a celem Plump Up serum ładuje skórę peptydami, zapewniając jej młodzieńczy i nawilżony wygląd.

Bez względu na to, jaką masz skórę, Trinny przygotowała swoją dopracowaną, pozbawioną zbędnych dodatków kolekcję wszystkie podstawy. Co więcej, przyjemnie ładne butelki wyglądają dość elegancko ułożone na półce w łazience.

Recenzje Trinny London: najlepsze produkty do zakupów

„/>

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *