Australijska marka produktów do pielęgnacji skóry wchodzi na rynek amerykański

Australijska marka produktów do pielęgnacji skóry wchodzi na rynek amerykański

Vanilla Mozi, australijska marka znana z innowacyjnego podejścia do ochrony zewnętrznej, zadebiutuje na rynku amerykańskim tego lata. Założona przez Lea-Anne Crawford w 2006 roku firma Vanilla Mozi wyróżnia się w zatłoczonej branży higieny osobistej, oferując unikalne połączenie czystego piękna i skutecznych rozwiązań odstraszających owady.

Zainspirowana swoim doświadczeniem w naukach stosowanych i pasją tworzenia bezpiecznych, wolnych od chemikaliów produktów dla swojej rodziny, Crawford opracowała linię, która łączy naturalne składniki z zasadami naukowymi w celu ochrony przed komarami i innymi szkodnikami. Firma CosmeticsDesign przeprowadziła wywiad z Crawfordem i współwłaścicielką marki Kristą Fergusson, aby poznać ich spostrzeżenia na temat procesu rozwoju produktu Vanilla Mozi, wysiłków marki na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz planów udanego wejścia na rynek amerykański.

CDU: Co zainspirowało Lea-Anne Crawford do stworzenia Vanilla Mozi i co odróżnia ją od konwencjonalnych produktów ochrony zewnętrznej?

Krista Fergusson (KF)​ : Lea-Anne Crawford posiada dyplom z nauk stosowanych w zakresie ruchu ludzkiego, a połączenie tego z jej miłością do gotowania i pasją do spędzania czasu na świeżym powietrzu oznacza, że ​​stworzenie Vanilla Mozi było bardzo naturalnym procesem. Pierwsze ziarno zostało zasiane, gdy zaczęła tworzyć niestandardowe formuły kosmetyczne i mydła.

Zainspirowała ją do opracowania czystych produktów kosmetycznych dla swojej sześcioosobowej rodziny, które nie narażałyby ich na działanie konwencjonalnych chemikaliów zawartych w wielu produktach gospodarstwa domowego. Wykonała wiele cennych wyrobów dla rodziny. Mimo to, kiedy przenieśli się na południowe wybrzeże Australii, gdzie komary były szczególnie groźne, jej wyjątkowe umiejętności zostały naprawdę wykorzystane.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *